Onze medewerkers

Kees Biesheuvel - directeur/bestuurder
e-mail: kees@landvanaltena.nl

Gerda van Pelt - hoofd verhuur- en bewonerszaken
e-mail: gerda@landvanaltena.nl

Anita van Zessen - medewerkster verhuur- en bewonerszaken
e-mail: anita@landvanaltena.nl

Frederiek van Zessen - medewerkster verhuur- en bewonerszaken
e-mail: frederiek@landvanaltena.nl

Jocé Bolink - medewerkster verhuur- en bewonerszaken
e-mail: joce@landvanaltena.nl

Aart Ebert - hoofd technische dienst
e-mail: aart@landvanaltena.nl

Jurgen Gommers - opzichter
e-mail: jurgen@landvanaltena.nl

Bernarda Verschoor - medewerkster technische dienst
e-mail: bernarda@landvanaltena.nl

John Voskuilen - allround onderhoudsmedewerker

Wim Boterblom - allround onderhoudsmedewerker

Cock van Noorloos - beheerder Steunpunt Nieuwendijk
Telefoon Steunpunt: 0183 403506 of 0183 402478 (Cock privé)

Woonstichting Land van Altena | Prinses Beatrixlaan 2 | 4255 VB Nieuwendijk | 0183 - 40 87 88 | info@landvanaltena.nl